Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Як правильно заповнити форму №Ф4-ФСС з ТВП

13 січня 2017 р.

Фонд з ТВП у листі від 21.11.16 р. № 2.4-16-2037 нагадав, що страхувальник, який виявив помилку (зайво нарахована та виплачена допомога) у раніше поданому ним звіті, повинен у наступному звітному періоді заповнювати звіт за формою Ф4-ФСС з ТВП таким чином:
1.
У разі якщо страхувальник відкоригував (в нашому випадку зменшив) витрати, здійснені за рахунок коштів Фонду, та перерахував в повному обсязі до Фонду надлишково замовлені і отримані страхові кошти протягом звітного періоду, то у таблиці I звіту за формою Ф4-ФСС з ТВП у рядку 14 слід зазначити суму перерахованих до Фонду коштів; у рядку 21 - відкориговану суму витрат за рахунок коштів Фонду, при цьому необхідно також відкоригувати відповідні рядки таблиці II. У рядку 6 таблиці I залишається сума коштів, отриманих від Фонду. У такому випадку показники рядків 9 та 22 таблиці I звіту за формою Ф4-ФСС з ТВП збігаються, а рядки 10 та 23 не заповнюються.
2. У разі якщо страхувальник відкоригував (в нашому випадку зменшив) витрати, здійснені за рахунок коштів Фонду, але не перерахував до Фонду надлишково замовлені і отримані страхові кошти протягом звітного періоду, то у таблиці I звіту за формою Ф4-ФСС з ТВП у рядку 21 слід зазначити відкориговану суму витрат за рахунок коштів Фонду, при цьому необхідно також відкоригувати відповідні рядки таблиці II. У рядку 6 таблиці I залишається сума коштів, отриманих від Фонду. У такому випадку показники рядків 9 та 22 таблиці I звіту за формою Ф4-ФСС з ТВП не збігаються, а у рядку 23 наводяться дані про суму зобов'язань по страхових коштах, яка не перерахована страхувальником на кінець звітного періоду.
Під час заповнення звіту за формою Ф4-ФСС з ТВП необхідно враховувати, що зобов'язання страхувальника або Фонду не можуть мати від'ємного значення.
Також повідомляємо, що у випадку самостійного повідомлення страхувальником органу Фонду про факт виявлення помилки та перерахування сум, нарахованих ним, у разі недоплати страхових внесків за період до 01.01.2011 р. та пені, зайво нарахованих витрат у повному обсязі до початку перевірки органом Фонду штрафи до страхувальника не застосовуються.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Kak-pravilno-zapolnit-formu--F4-FSS-z-TVP.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!