Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Як платити податок на нерухомість, якщо не було надіслано повідомлення

1 серпня 2016 р.

У липні більшість українців повинні були отримати повідомлення про необхідність сплатити податок на «зайві» квадратні метри нерухомості, якою вони володіли в 2015 році. У документі також повинна бути вказана сума, яку необхідно сплатити. На оплату податку відводиться 60 днів. Але як же бути, якщо «зайві» квадратні метри є, а повідомлення не прийшло?

А як же сплатити податок на нерухомість в разі відсутності повідомлення?

 Платники податків можуть звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем проживання (реєстрації) для проведення звірки даних, зокрема, об'єктів житлової та/ бо нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності платника податків або нарахованої суми податку (підпункт 266.7.3 пункту 266.7 статті 266 ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ ).
Таким чином, при наявності «зайвої» житлоплощі необхідно врегулювати питання нарахування податку в податкову службу за місцем реєстрації.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!