Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Як передати ЦП на депозитарне обслуговування?

14 травня 2013 р.

Затверджено порядок передачі ЦП на депозитарне обслуговування до Центрального депозитарію ЦП. 
Передача ЦП від депозитарію до центрального депозитарію здійснюється поетапно окремими групами випусків ЦП. Кількість випусків у певній партії та перелік випусків ЦП, які включаються до певної партії, визначаються планом-графіком, який затверджується депозитарієм і центральним депозитарієм за погодженням з НКЦПФР. 
Крім того, не рідше 1 разу на місяць депозитарій надає центральному депозитарію інформацію в електронному вигляді окремо про рахунки у ЦП емітентів та про ЦП, які включені до плану-графіка. 
При цьому, центральний депозитарій відкриває рахунки (у разі їх відсутності) відповідним емітентам-клієнтам депозитарію безоплатно на підставі наданих документів. ЦП, які обліковуються на рахунках зберігачів в депозитарії та які передаються на зберігання та обслуговування до центрального депозитарію, зараховуються на рахунки цих зберігачів у центральному депозитарії та списуються з рахунків цих зберігачів у Депозитарії без розпоряджень зберігачів.

Рішення НКЦПФР від 26.03.13 р. № 430 набуло чинності з 07.05.13 р. («Офіційний вісник України» від 07.05.13 р. № 33).Новини за темою:

Управління ризиками депозитарної діяльності

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!