Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Як оформити субсидію онлайн, – покрокова інструкція

6 червня 2016 р.

У зв’язку з підвищенням вартості комунальних послуг українці звертаються в органи соціального захисту для оформлення субсидії.
Щоб отримати компенсацію, споживач має заповнити заяву та декларацію. Надати документи можна в електронному вигляді – заповнивши відповідні форми на сайті –https://subsidii.mlsp.gov.ua/.
Раніше послуга була доступна для мешканців Києва та Вінницької області, проте сьогодні скористатися онлайн-сервісом можуть споживачі всіх областей.

Як оформити субсидію онлайн
Перший крок – потрібно зайти на сайт та вибрати спосіб реєстрації – Подання документів в електронному вигляді. Потім необхідно ввести діючу електронну адресу та підтвердити «Я не робот» і натиснути Продовжити.
Другий крок – ввести код підтвердження, який буде надісланий на вказану електронну адресу. Натиснути – «Продовжити».
Третій крок – варто заповнити заяву про призначення житлової субсидії. Алгоритм схожий на заповнення паперового документу. Різниця в тому, що вид субсидії не потрібно підкреслювати – на нього достатньо натиснути курсором. Варто звернути увагу, що в розділі «Відомості про ЖКП» необхідно вказати, є у вас лічильник енергоресурсу чи немає.
Після заповнення заяви треба натиснути – «Продовжити попередню реєстрацію».
Четвертий крок – заповніть декларацію, та натисніть «Продовжити попередню реєстрацію».
П’ятий крок – після заповнення документів необхідно перевірити вказану інформацію та підтвердити правильність вказаних даних.
Система повідомить, що заява на субсидію отримана і буде розглянута. Рішення будет надіслано електронною поштою.
Оформлення субсидії онлайн має головну перевагу – непотрібно стояти в чергах чи відправляти документи поштою. Крім того, при неправильно вказаних даних система покаже, де була зроблена помилка.
Докладніше дивись за посиланням: http://zik.ua/.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Kak-oformit-subsidiyu-onlajn---poshagovaya-instrukciya.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!