Ваше улюблене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Як почати свій бізнес з нуля: поради експертів

17 червня 2016 р.

Українці приймають рішення почати свій бізнес з різних причин: набридло працювати на когось, хочеться реалізувати власну бізнес-ідею... При цьому, зрозуміло, що чим більше часу, грошей потрібно інвестувати, то вищі ризики.

Прийнято рішення відкрити бізнес з нуля: з чого почати
Перш, ніж зайнятися оформленням підприємницьких документів, варто ретельно проаналізувати бізнес-ідею.
Щоб почати свій бізнес з нуля, надалі не розорившись, ніколи не треба брати кредит на його відкриття, особливо, якщо немає досвіду. Тим більше не варто братися за незрозумілі або "суперприбуткові" проекти, що вимагають великих вкладень.
Найкраще починати бізнес в знайомої сфері.
Визначте, якими ресурсами для вкладення в справу володієте ви особисто: професія, кваліфікація, гроші, обладнання, інструменти, приміщення, земельну ділянку...
Краще відразу вирішити, чи потрібні партнери, наймані працівники, яка повинна бути їх кваліфікація.
Вирішивши почати свій бізнес з нуля, не зайвим буде ознайомитися з законодавчими обмеженнями. Скажімо, ст. 7 закону про ліцензування певних видів господарської діяльності визначає 30 видів бізнесу, які потребують отримання ліцензії. Це, наприклад, перевезення пасажирів, робота туроператорів, медична практика, торгівля медикаментами, алкоголем, тютюном ... Виконання вимог по кваліфікації персоналу, обладнання приміщень і т.п. можуть коштувати чимало, що теж потрібно врахувати при розробці бізнес-плану.
Нарешті, займатися підприємницькою діяльністю можуть не всі. Так, це заборонено окремим категоріям держслужбовців (військовим, працівникам прокуратури, СБУ, МВС...), а також особам, яким винесено спеціальний судову заборону.
Експерти радять обов'язково планувати майбутні дії письмово, чітко формулюючи кожен етап, який доведеться пройти, починаючи з нуля.
Докладнішу інформацію можна знайти за посиланням: http://ubr.ua/.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Kak-nachat-svoj-biznes-s-nulya-sovety-ekspertov.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!