Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Як на практиці здійснити трансформацію статей Балансу при переході на МСФЗ? Допоможе розібратися практичне керівництво № 1 «МСФЗ: трансформація звітності на наскрізному прикладі»

10 лютого 2014 р.

Упровадження міжнародних стандартів фінансової звітності в Україні – це вимога часу. Прийнята у 2007 році Стратегія застосування МСФЗ в Україні у 2013-му була актуалізована: наступного року планується посилити професійну підготовку бухгалтерів та аудиторів для ефективного застосування міжнародних стандартів і продовжити їх зближення з національним законодавством, зокрема шляхом подальшого доопрацювання П(С)БО. Крім того, очікується офіційний переклад та опублікування міжнародних стандартів.

Водночас багато підприємств або вже перейшли на облік і подання звітності за МСФЗ, або збираються це зробити. До того ж ніщо не заважає підприємству почати застосовувати принципи МСФЗ при веденні управлінського обліку. Усе це вимагає розуміння концепції МСФЗ, заснованої на професійних думках фахівців у сфері фінансів, бухобліку та аудиту. Значить, бухгалтер повинен удосконалювати свої знання, освоївши для цього зміст міжнародних стандартів та їх офіційні інтерпретації. Потім необхідно зробити наступний важливий крок – провести трансформацію статей Балансу і перейти на ведення обліку за МСФЗ.

Це практичне керівництво роз’яснює загальні вимоги до фінансової звітності, розкриває смисл оцінки й обліку капіталу, оборотних і необоротних активів, зобов’язань. Наведений у виданні наскрізний приклад дозволяє розібратися, як на практиці здійснити трансформацію статей Балансу при переході на МСФЗ. Сподіваємося, що наші консультації, які доступно і високопрофесійно роз’яснюють основні принципи МСФЗ, допоможуть вам почати застосовувати міжнародні стандарти вже сьогодні та в подальшому вивчити їх поглиблено і в більшому обсязі.

Видання буде корисним керівникам і власникам підприємств, працівникам бухгалтерських служб, студентам економічних вишів.

Замовити практичне керівництво "Бібліотека "Баланс" ви можете за номером телефону: 067 544 19 29.

из

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!