Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Як купити б/у автомобіль в Європі

8 липня 2016 р.

Верховна Рада до 31 грудня 2018 року знизила ставки акцизного збору на старі автомобілі.
Закон передбачає, що українець може купити лише один автомобіль в рік. Тому, перекупникам буде не вигідно возити авто, а звичайні покупці повинні приганяти машини самостійно.
Щоб привезти авто з Німеччини потрібно скласти договір про купівлю-продаж. Після цього власник передасть вам технічний паспорт. Щоб отримати транзитні номери, потрібен документ про проходження технічного огляду. Крім цього, потрібно мати документ про перевірку вихлопних газів авто і страховий поліс.
Автомобілі можна шукати як на Автомайданчику, так і в приватних оголошеннях про продаж.
На авторинку часто виставляють на продаж автомобілі перекупники. Таких багато з країн СНД. Тому не знаючи мови, можна купити автомобіль, якщо пощастить - в хорошому стані. Однак ви переплатите, оскільки перекупники повинні мати відсоток від продажу.
У Європі більше приватних майданчиків. Там ціни трохи вище, але стан краще. На майданчику за продаж машини відповідає дилер, а не власник, тому організація не буде ризикувати репутацією за 400-500 євро. Хоча, іноді на майданчиках продавали автомобілі зі скрученим пробігом. Довести чия це вина важко. Так і дилер, і власник машини можуть скидати провину один на одного. Майданчики є біля великих міст і містечок біля жвавих міжнародних автодоріг.
Інтернет - найдешевший, але найбільш ризикований варіант. Якщо їхати в іншу країну, потрібно мати кілька варіантів. Часто автомобіль на фотографіях і в живу виглядає по різному. Також власник може приховувати деякі дефекти.
Також потрібно визначитися, яку машину і звідки хочете привезти.

Наприклад, Нідерланди - портова країна, тому вантажоперевезення дуже популярні. Там найбільше пропозицій з продажу потриманих комерційних автомобілів. Потрібно розуміти, що автомобілі з великим пробігом. Часто його можуть скрутити.

Німеччина. Там багато автовиробників. Для власного ринку ціни досить прийнятні, тому населення має можливість регулярно оновлювати свій автопарк. Купити або продати або утилізують, або виставляють на продаж. Перший спосіб позбутися від старого автомобіля дуже не вигідно, тому автомобілі частіше продають.

Польща. У сусідню країну звозять автомобілі, які вигідно купили в Німеччині для перепродажу українцям. Найдешевші автомобілі стоять під Німецьким кордоном, Наприклад, місто Зелена Гура.

Італія. Там, як і в Німеччині є свої автовиробники. Крім цього в Італії розвинені автоперевезення. Тому там найкраще купувати комерційні автомобілі або італійські малолітражки. В Італії унікальний трафік, тому більшість автомобілів побувала в дрібних аваріях. Італійці можуть продавати отремонтованій автомобіль і переконувати, що той ніколи не був в ДТП.

Литва. У цю країну привозять машини для подальшого перепродажу в Україні або Росії. Машини звозять як з Німеччини, так і з Італії або Нідерландів. Часто машини везуть вантажівками-автовозами, щоб отримати більше прибутку. Автомобілі купують несправні, а в Литві ремонтують.

Нагадаємо, за останні півроку потік оголошень про продаж нерозмитнених авто виріс на 20%, кількість завершених угод - на 30%.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Kak-kupit-bu-avtomobil-v-Evrope.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!