Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Як добровільно зареєструватися платником ПДВ

29 травня 2017 р.

При добровільній реєстрації платником ПДВ необхідно подати заяву не пізніше ніж за 20 календарних днів до початку податкового періоду.
У разі добровільної реєстрації особи як платника податку або особи, яка відповідає вимогам, визначеним пп. 6 п. 180.1 ПК, реєстраційна заява подається згідно з п. 183.7 ПК не пізніше ніж за 20 календарних днів до початку податкового періоду, з якого такі особи вважатимуться платниками податку та матимуть право на податковий кредит і складання податкових накладних.
У разі переходу осіб зі спрощеної системи оподаткування, що не передбачає сплати податку, на сплату інших податків і зборів, установлених ПК, у випадках, визначених гл. 1 розд. XIV ПК, за умови, що такі особи відповідають вимогам, визначеним п. 182.1 ПК, реєстраційна заява подається у строк, визначений п. 183.3 ПК.
У разі зміни ставки єдиного податку відповідно до пп. «б» пп. 4 п. 293.8 ПК реєстраційна заява подається не пізніше ніж за 15 календарних днів (далі – к. д.) до початку календарного кварталу, у якому буде застосовуватися ставка ЄП, що передбачає сплату ПДВ (п. 183.4 ПК).
Згідно з п. 183.5 ПК особи, зазначені в п. 183.3 ПК, можуть навести в заяві бажаний (запланований) день реєстрації як платника податку, що відповідає даті початку податкового періоду (календарний місяць), з якого такі особи вважатимуться платниками податку та матимуть право на складання податкових накладних.
Реєстрація осіб, зазначених в абзаці другому п. 183.4 ПК, діє з першого числа календарного кварталу, у якому буде застосовуватися ставка ЄП, що передбачає сплату ПДВ.
У разі якщо останній день строку подання заяви припадає на вихідний, святковий або неробочий день, останнім днем строку вважається наступний за вихідним, святковим або неробочим робочий день.

Джерело: https://uteka.ua/.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!