Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Як буде проводити держреєстрацію «Укрпошта»?

13 червня 2016 р.

З 1 травня 2016 року Міністерство юстиції остаточно зняло з себе тягар реєстрації бізнесу і нерухомості. Ці повноваження отримали нотаріуси, акредитовані суб'єкти і місцеві органи влади.
Дискусії викликає новина, що послуги державної реєстрації, зокрема, нерухомості і бізнесу, буде надавати і Державне підприємство «Укрпошта».
«Укрпошта» має унікальну можливість забезпечити українців якісними і швидкими послугами з реєстрації майна та бізнесу, адже поштові відділення є в кожному куточку країни. З іншого боку, це додаткова стаття доходів для «Укрпошти.

Українців цікавить якість послуг, що надаються. З'ясовуючи, хто і як буде проводити реєстрацію у відділеннях «Укрпошти», фахівці відзначили кілька цікавих моментів. Перше, що порадувало: звичайних листонош напружувати новими обов'язками не стануть - передбачається створення нових робочих місць із залученням фахівців з вищою юридичною освітою, які будуть здійснювати державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та майнових прав на нерухоме майно на базі поштових відділень.

Є й інша цікава деталь. Анонсуючи своє бажання отримати акредитацію на надання послуг з державної реєстрації, представники «Укрпошти» підкреслювали, що її відділення є по всій країні, навіть в самій маленькому селі, тому вони зможуть надати дану послугу там, де інші суб'єкти реєстрації не стануть цього робити. І цей фактор зіграв не останню роль, коли приймалося рішення на користь підприємства. А нині з'ясовується, що в кожному маленькому селищі, де є відділення «Укрпошти», реєстратори навряд чи будуть працювати, оскільки за правилами відділення, яке подає заявку на отримання дозволу, повинна буде забезпечити для реєстраторів мінімум три робочих місця.
Наостанок зазначимо, що багато експертів, фахівці і юристи зійшлися на думці, що судити і давати чітку оцінку даним нововведенням все ж рано. У той же час буде справедливо відзначити, що шахраї і інші злочинці завжди були і нікуди не подінуться, як і є ризик бути пограбованим і обдуреним. Зараз якраз такий період, коли все вивчають систему: і добропорядні громадяни, і злочинці. Ось за результатами цього вивчення і стане зрозуміло, наскільки ця система надійна і де її слабкі місця. Несправедливим буде лише той факт, що жертви в даному випадку неминучі.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Kak-budet-provodit-gosregistraciyu-Ukrpochta.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!