Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Кабмін затвердив порядок здійснення Держархбуднадзора

16 вересня 2015 р.

Також постанова визначає порядок проведення позапланових і планових перевірок та оформлення результатів нагляду.

Нагляд здійснюється Державною архітектурно-будівельною інспекцією через головних інспекторів будівельного нагляду в Автономній Республіці Крим, областях, Києві та Севастополі шляхом проведення планових, позапланових, документальних та камеральних перевірок.

Перевірки проводяться головним інспектором будівельного нагляду або декількома головними інспекторами будівельного нагляду.

З метою здійснення нагляду головні інспектори перевіряють законність рішень у сфері містобудівної діяльності, прийнятих об'єктами нагляду, мають право безперешкодного доступу до місць будівництва об'єктів, приміщень об'єктів нагляду та об'єктів будівництва, документів і матеріалів, вимагають від органів держархбудконтролю проведення перевірок за наявності ознак порушення і т .д.

У разі виявлення порушень головні інспектори будівельного нагляду мають право: видавати обов'язкові для виконання приписи про усунення порушень; залучати посадових осіб до відповідальності за скоєні правопорушення; письмово ініціювати притягнення порушників до відповідальності; вносити письмове подання про звільнення.

Крім того інспектор має право скасовувати або припиняти дію прийнятих об'єктами нагляду повноважень рішень, що порушують вимоги законодавства у сфері містобудівної діяльності, із наступним оприлюдненням такої інформації на офіційному веб-сайті Держархбудінспекції.

Джерело: http://uteka.ua/channels_store/publication/Kabmin-zatverdiv-poryadok-zdijsnennya-Derzharxbudnadzora-9538

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!