Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Кабмін затвердив концепцію розвитку сільських територій до 2025 року

30 вересня 2015 р.

Кабінет Міністрів затвердив концепцію розвитку сільських територій до 2025 року. Про це йдеться у розпорядженні №995 від 23 вересня. Метою концепції є створення необхідних організаційних, правових і фінансових передумов для сільського розвитку шляхом диверсифікації економічної діяльності, збільшення рівня реальних доходів від сільськогосподарської та несільськогосподарської діяльності в селі, досягнення гарантованих соціальних стандартів і поліпшення умов проживання сільського населення, охорони навколишнього середовища, збереження та відновлення природних ресурсів у сільській місцевості, збереження сільського населення як носія української ідентичності, культури і духовності, створення умов для розширення можливостей територіальних громад сіл для вирішення існуючих в них проблем.

Також реалізація концепції передбачає приведення законодавства у сфері сільського розвитку у відповідність зі стандартами Європейського Союзу.

Реалізація концепції розрахована на період до 2025 року, у зв&;язку з чим Кабмін доручив Міністерству аграрної політики і продовольства спільно з Національною академією аграрних наук, заінтересованими центральними органами виконавчої влади розробити та подати у місячний термін уряду план заходів щодо реалізації концепції.

У результаті реалізації концепції планується досягти збільшення кількості сільського населення та зниження коефіцієнта смертності сільського населення до відповідного показника в містах - 13,1 людини на 1 тис. Жителів, підвищення рівня оплати праці в сільському господарстві, збільшення кількості робочих місць у селах до 1 млн, збільшення кількості зайнятого сільського населення в 1,5 рази.

Крім того, до 2025 року передбачається збільшити частку доходів сільських домогосподарств від здійснення підприємницької діяльності та самозайнятості до 15%, збільшити частку органічних сертифікованих сільськогосподарських угідь до 7%, з них ріллі - до 5%.

Джерело: http://uteka.ua/channels_store/publication/Kabmin-zatverdiv-koncepciyu-rozvitku-silskix-teritorij-do-2025-roku-9941

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!