Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Кабмін знизить норми споживання газу

8 липня 2016 р.

Кабінет Міністрів нагадав, що з нового опалювального сезону норма споживання газу для тих, хто не має лічильників, буде знижена вдвічі.
Скориговані норми природного газу для опалення на квадратний метр опалювальної площі в місяць. Зменшення з 7 до 5,5 кубометрів призведе до зменшення нарахувань для домогосподарств, які не мають приладів обліку.
Нагадаємо, нові норми споживання газу для тих, у кого немає лічильників, були прийняті в кінці квітня поточного року.
Згідно з постановою, держава при наданні субсидій буде виходити з норми споживання газу 5,5 кубометрів на опалення 1 кв. м площі (індивідуальною системою опалення) замість 7 кубометрів, як було в минулому сезоні.
При розрахунку субсидій для громадян, які використовують газ для приготування їжі (за наявності газового лічильника і централізованого гарячого водопостачання), буде використовуватися норма 4,4 кубометрів на людину в місяць (замість раніше діючої норми 6 кубометрів).
У тих же умовах, але при відсутності централізованого гарячого водопостачання та газового водонагрівача, буде діяти норма 7,1 куб. м на людину (замість 9). При наявності газового водонагрівача нова норма складе 14 куб. м (стара норма - 18).
Як повідомлялося, єдина гранична роздрібна ціна на газ для побутових споживачів з 1 травня 2016 року становить 6,879 тис. грн за 1 тис. кубометрів. Для виробників теплової енергії ціна становить 6,81 тис. грн за 1 тис. кубометрів (з урахуванням тарифів на транспортування і ПДВ).

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Kabmin-snizit-normy-potrebleniya-gaza.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!