Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Кабмін пропонує удосконалити процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом

6 жовтня 2015 р.

Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді вдосконалити процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом. Про це йдеться в законопроекті №3163.

Зокрема, законопроектом пропонується скоротити терміни процедур банкрутства шляхом усунення можливості продовження господарськими судами строків процедур банкрутства.

До питань, які потребують удосконалення, автори законопроекту також відносять введення єдиної кваліфікаційної комісії з вирішення питань з видачі свідоцтв про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого і за їх анулюванню.

Крім того, законопроектом пропонується скасувати контроль з боку державного органу з питань банкрутства за діяльністю саморегулівних організацій арбітражних керуючих, оскільки, на думку авторів законопроекту, такі організації здійснюють свою діяльність на підставі законодавства про громадські об'єднання.

Як повідомляло агентство, 6 депутатів пропонують парламенту підвищити ефективність процедур банкрутства, рівень захищеності прав кредиторів, удосконалити процедури продажу майна боржника на аукціоні і підвищити рівень виконання контрактів і судових рішень.

Раніше глава НБУ Валерія Гонтарєва повідомляла, що однією з головних законодавчих ініціатив для Нацбанку є розробка законопроекту про захист прав кредиторів.

Джерело: http://uteka.ua/channels_store/publication/Kabmin-proponuye-udoskonaliti-proceduri-vidnovlennya-platospromozhnosti-borzhnika-abo-viznannya-jogo-bankrutom-10163

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!