Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

https://uteka.ua/publication/Kabmin-podderzhal-normativnye-akty-kotorye-obespechat-prodolzhenie-reformy-penitenciarnoj-sistemy

23 вересня 2016 р.

Кабінет Міністрів підтримав 2 постанови та 2 розпорядження, розроблені Міністерством юстиції, які забезпечать продовження реформи пенітенціарної системи.
Нова кадрова політика забезпечила притік нових людей у систему через відкриті і прозорі конкурси та забезпечила оптимізацію структури і економію коштів державних коштів.
Далі у планах створення 6 міжрегіональних управлінь замість управлінь у кожній області. Даний процес має бути завершений до кінця року.
Ухвалені документи також дадуть можливість за рахунок зекономлених коштів підвищити зарплати співробітникам системи виконання покарань.
Завдяки запровадженню нової прозорої системи закупівель лише на закупках ліків для хворих туберкульозом вдалося зекономити понад 5 млн грн.
Окрім цього, серед основних елементів реформи – запровадження служби пробації, якої не існувало раніше.
Головна мета – запобігти рецидивам і досягти того, щоб особа, яка порушила закон, могла повернутися і продовжувати нормальне життя.
Необхідне для запуску пробації законодавство вже прийняв Парламент. Пробаційні офіси отримають функцію досудової доповіді. Суддя перед прийняттям рішення матиме повну психологічну характеристику особи, яка вчинила правопорушення. Окрім того, на офіси буде покладена функція складання індивідуального плану нагляду і супроводження засудженого. Система таких офісів буде створена на базі оптимізованої системи застарілих кримінально-виконавчих інспекцій.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Kabmin-podderzhal-normativnye-akty-kotorye-obespechat-prodolzhenie-reformy-penitenciarnoj-sistemy

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!