Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Кабмін подав в Раду законопроект про залізничний транспорт у новій редакції

15 грудня 2015 р.

Кабінет міністрів України подав на розгляд Верховної Ради закон про залізничний транспорт в новій редакції, проект якого був розроблений Міністерством інфраструктури в травні поточного року.

Відповідний законопроект №3650 зареєстрований на парламентському сайті 14 грудня, але текст документа наразі відсутній.

Документ, зокрема, передбачає відкриття для приватних перевізників на правах операторів інфраструктури доступу до залізничних об'єктів, зокрема, до локомотивної тяги, а також надання можливості здійснювати пасажирські перевезення.

Крім того, законопроект передбачає створення ряду нових органів, зокрема, Державного агентства залізничного транспорту, державних органів з безпеки на транспорті та Комісії з розслідування аварій на транспорті. Остання підпорядковуватиметься безпосередньо Кабінету міністрів.

Також законопроект передбачає зміну системи тарифоутворення на перевезення пасажирів і вантажів залізничним транспортом, яку формуватиме пропонований до створення нового органу - Нацкомісія з питань регулювання транспорту (НКРТ), а не "Укрзалізниця".
Детальніше читайте: http://uteka.ua/channels_store/publication/Kabmin-podav-v-Radu-zakonoproekt-pro-zaliznichnij-transport-u-novij-redakcii-12113

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!