Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Кабмін визначив новий порядок функціонування веб-порталу використання публічних коштів

15 вересня 2015 р.

Кабінет Міністрів України на виконання закону «Про відкритість використання публічних коштів» зобов'язав Міністерство фінансів України забезпечити створення і функціонування єдиного веб-порталу використання публічних коштів та уповноважив Головний проектно-виробничий і сервісний центр комп'ютерних технологій, що належить до сфери управління Мінфіну, адмініструвати цей веб-портал.

Відповідне розпорядження № 911-р «Деякі питання створення і функціонування єдиного веб-порталу використання публічних коштів» від 14 вересня оприлюднено на «Урядовому порталі».

Разом з тим уряд визнав таким, що втратило чинність, своє розпорядження № 655 від 26 червня, яким уповноважив Мінфін адмініструвати єдиний веб-портал використання публічних коштів.

Також Кабмін своєю постановою № 694 від 14 вересня затвердив Порядок адміністрування єдиного веб-порталу використання публічних коштів. А постановою № 676 від 14 вересня - затвердив Порядок оприлюднення на єдиному веб-порталі використання публічних коштів інформації про платіжні трансакції на єдиному казначейському рахунку.

Згідно з постановами, інформація оприлюднюється на веб-порталі окремо за такими розділами:

- інформація про використання коштів державного і місцевих бюджетів;

- інформація про використання коштів суб'єктів господарювання державної і комунальної власності, отриманих ними від провадження їх господарської діяльності;

- інформація про використання коштів Пенсійного фонду України;

- інформація про використання коштів загальнообов'язкового державного соціального страхування.

Інформація за зазначеними розділами оприлюднюється у строки, визначені законом, та зберігається в режимі вільного доступу протягом трьох років з дня оприлюднення.

Інформація про платіжні трансакції на єдиному казначейському рахунку оприлюднюється у режимі реального часу та зберігається в режимі вільного доступу протягом трьох років з дня оприлюднення.

Функціональні можливості веб-порталу забезпечують:

- можливість розміщення інформації суб'єктами надання інформації про використання публічних коштів у вигляді наборів даних (електронних документів), організованих у форматі, що дає змогу їх автоматизовано обробляти електронними засобами (машинозчитування) з метою повторного використання;

- систематизацію оприлюдненої інформації;

- можливість пошуку інформації за різними критеріями, строком оприлюднення, за контекстом;

- представлення інформації у зручному для сприйняття вигляді;

- захист інформації від несанкціонованого доступу, знищення, модифікації та блокування доступу до неї шляхом здійснення організаційних і технічних заходів, впровадження засобів та методів технічного захисту інформації;

- реєстрацію подій, що відбуваються на веб-порталі і стосуються його безпеки.

Джерело: http://uteka.ua/channels_store/publication/Kabmin-viznachiv-novij-poryadok-funkcionuvannya-veb-portalu-vikoristannya-publichnix-koshtiv-9508

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!