Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Кабмін схвалив проект закону про інститут бізнес-омбудсмена

14 березня 2016 р.

Кабмін схвалив проект закону про інститут бізнес-омбудсмена. Про це йдеться в Twitter уряду.
"Виводимо інститут бізнес-омбудсмена на рівень законодавства. На засіданні Уряду затвердили відповідний проект закону", - йдеться в повідомленні Twitter.
Нагадаємо, в жовтні 2014 р. Міністерство економічного розвитку і торгівлі України ініціювало створення ради бізнес-омбудсмена для покращення здійснення підприємницької діяльності. Пізніше Кабінет міністрів утворив раду бізнес-омбудсмена.
До складу ради входять: бізнес-омбудсмен; два заступники бізнес-омбудсмена; працівники, яких рада може у відповідності з його потребами наймати на роботу згідно з регламентом.
Крім того, керівним органом ради є наглядова рада. Наглядова рада складається з уповноважених представників групи сторін: блок 1 - Кабінет міністрів України; блок 2 - міжнародні фінансові організації-Європейський банк реконструкції та розвитку, Організація економічного співробітництва і розвитку); блок 3 - бізнес-асоціації (Американська торгова палата в Україні, Європейська Бізнес Асоціація, Федерація роботодавців України, Торгово-промислова палата України, Українська спілка промисловців і підприємців).
Уряд України і ЄБРР 12 травня 2014 року підписали Меморандум про взаєморозуміння для української антикорупційної ініціативи, що передбачає створення інституту бізнес-омбудсмена. ЄБРР має намір виділяти щорічно 1,5 млн євро для фінансування офісу омбудсмена.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Kabmin-odobril-proekt-zakona-ob-institute-biznes-ombudsmena.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!