Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Кабмін ініціює введення 5-річних контрактів на постачання альтернативної енергії бюджетним організаціям

20 жовтня 2015 р.

Необхідність прийняття законопроекту обумовлена зростаючими генеруючими потужностями альтернативної енергетики та вимогою гарантій з боку інвесторів.

Кабінет міністрів України зареєстрував у Верховній Раді законопроект про внесення змін до статті 19 Закону України "Про теплопостачання" щодо укладання довгострокових договорів на постачання теплової енергії, виробленої з альтернативних джерел енергії, бюджетним установам, який спрямований на заміщення газу при виробництві тепла.

Текст законопроекту розміщений на сайті парламенту.

Згідно з проектом закону, термін дії договору про постачання теплової енергії, виробленої на теплогенеруючих установках з використанням альтернативних джерел енергії, для бюджетної організації не має бути меншим 5 років.

У законопроекті також запропоновано надати правові гарантії інвесторам щодо повернення коштів, вкладених у реалізацію проектів з виробництва теплової енергії в теплогенеруючих установках з використанням альтернативних джерел енергії і альтернативних видів палива, яке постачається бюджетним установам.

Як уточнюється в пояснювальній записці, необхідність прийняття законопроекту обумовлена зростаючими генеруючими потужностями альтернативної енергетики і вимогою гарантій з боку інвесторів.

Так, у 4 кварталі 2014 року в Україні було введено в експлуатацію об'єктів теплогенерації на альтернативних видах палива та альтернативних джерелах енергії потужністю 450 МВт, у тому числі в бюджетній сфері – близько 200 МВт.

Джерело: http://uteka.ua/channels_store/publication/Kabmin-iniciyuye-vvedennya-5-richnix-kontraktiv-na-postachannya-alternativnoi-energii-byudzhetnim-organizaciyam%0D-10507

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!