Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Кабінет Міністрів України затвердив Порядок забезпечення прозорості у видобувних галузях

21 грудня 2015 р.

Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про затвердження Порядку забезпечення прозорості у видобувних галузях». Документ розроблено Міненерговугіллям на виконання Закону України від 16 червня 2015 р. № 521-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення прозорості у видобувних галузях» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 8 вересня 2015 р. № 910 «Про затвердження плану заходів із впровадження Ініціативи щодо забезпечення прозорості у видобувних галузях на 2015 рік».

Порядок сприятиме створенню організаційних та нормативних умов для виконання зобов’язань України, як країни-кандидата Ініціативи прозорості видобувних галузей, забезпеченню умов для збору необхідних даних та інформації для підготовки Звіту про платежі видобувних компаній до Державного бюджету України і доходи Уряду від діяльності видобувних компаній відповідно до вимог  Ініціативи прозорості видобувних галузей.

Джерело: http://uteka.ua/channels_store/publication/Kabinet-Ministriv-Ukraini-zatverdiv-Poryadok-zabezpechennya-prozorosti-u-vidobuvnix-galuzyax-12233

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!