Ваше улюблене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Змінено правила погодження в НКЦПФР придбання істотної участі у професійному учаснику фондового ринку

22 серпня 2017 р.

НКЦПФР прийняла рішення від 27.06.17 р. № 490 «Про затвердження Змін до Порядку погодження набуття особою істотної участі у професійному учаснику фондового ринку або збільшення її таким чином, що зазначена особа буде прямо чи опосередковано володіти або контролювати 10, 25, 50 і 75 відсотків статутного капіталу такого учасника чи права голосу придбаних акцій (часток) в його органах управління».

Порядок доповнено терміном «кінцевий власник», під яким розуміється кінцевий бенефіціарний власник (контролер) або юридична особа, щодо якої відсутній кінцевий бенефіціарний власник (контролер). Також уведено термін «прямий власник заявника», тобто юридична або фізична особа, яка володіє часткою (акціями) у статутному капіталі заявника.

Одночасно скасовано обов'язок отримати погодження Комісії незалежно від розміру істотної участі, який передбачається набути, у разі якщо особа має намір вперше набути істотну участь у статутному капіталі професійного учасника фондового ринку. Також установлено, що не потребує погодження набуття або збільшення  істотної участі у професійному учаснику фондового ринку державою або територіальною громадою.

Рішення набуває чинності із дня його офіційного опублікування.

[d3849]

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Izmeneny-pravila-soglasovaniya-v-NKCBFR-priobreteniya-sushhestvennogo-uchastiya-v-professionalnom-uchastnike-fondovogo-rynka

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!