Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Зміни в законодавстві з 28 серпня по 1 вересня 2017 року

1 вересня 2017 р.


НБУ скасував останні обмеження на видачу коштів із банківських рахунків
Нацбанк продовжує послаблювати антикризові обмеження на валютному ринку, які втратили свою ефективність і актуальність та пом'якшення яких не вплине на стан валютного ринку. Чергові послаблення цього разу стосуються як валютних операцій населення і бізнесу, так і діяльності банків на міжбанківському валютному ринку.

Змінено Правила надання послуг із централізованого опалення і постачання води
Унесено зміни до Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення.

Змінено Порядок розподілу бюджетної дотації для розвитку с/г товаровиробників
Документом передбачено, що сільськогосподарські товаровиробники, які займаються вирощуванням перепелів, зможуть отримувати бюджетну дотацію.

Перелік документів, які подаються для визнання вантажів гуманітарною допомогою
За рішенням робочої групи з питань гуманітарної допомоги при Мінсоцполітики до цього Переліку долучаються звіти отримувачів гуманітарної допомоги про наявність і розподіл попередніх вантажів (коштів, робіт/послуг), визнаних гуманітарною допомогою, із належним чином засвідченими копіями первинних документів.

Удосконалюються методичні основи проведення нормативної грошової оцінки земель с/г призначення
Документом наведено норми з регулювання основ нормативної грошової оцінки земель в Україні зі змінами, що відбулися в повноваженнях центральних органів виконавчої влади.

Банки зможуть кредитувати в гривні під заставу валюти на рахунках клієнтів
Національний банк України зробив кредитування в гривні під заставу іноземної валюти на рахунках клієнтів у рамках чергового послаблення антикризових обмежень на валютному ринку.

Затверджено форми документів із підготовки оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок
Мінагрополітики затвердило форми документів із підготовки оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок та витягу з Державного реєстру оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок.

Затверджено форму довідки про результати верифікації сертифікатів і декларацій про походження товару з України
Документ затвердив форму довідки про результати верифікації (перевірки достовірності) сертифікатів і декларацій про походження товару з України.

Читайте також:
Зміни до законодавства, що діють із вересня 2017 року
Джерело:https://uteka.ua/ua/publication/Vazhnye-dokumenty-kotorye-vstupili-v-silu-c-28-avgusta-2017-goda-1

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!