Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Зміни в законодавстві з 14 серпня по 19 серпня 2017 року

19 серпня 2017 р.

Оновлені Критерії блокування реєстрації ПН
У новій редакції викладено один з критеріїв, прописаний в пп. 1 п. 6 Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинки реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в ЄРПН.

Оновлений Реєстр великих платників податків на 2017 рік
З Реєстру виключено 2 підприємства. Зараз в реєстрі налічується 2512 юросіб.

Щодо розгляду проблемних питань про порушення правоохоронними органами прав СГ
Постановою передбачено створення міжвідомчої робочої групи з розгляду проблемних питань про порушення правоохоронними органами прав суб'єктів господарювання.

Затверджено форму картки обліку даних інспектора праці
Документом затверджено форму картки обліку даних інспектора праці, яка подається для видачі посвідчення інспектора праці.

Уточнено Порядок функціонування електронної системи закупівель і проведення авторизації електронних майданчиків
Встановлено, що в разі зміни оператора авторизованого електронного майданчика юридична особа, якій в установленому законодавством порядку передано право на використання авторизованого електронного майданчика, протягом десяти робочих днів з моменту передачі такого права подає в Мінекономіки звернення про зміну оператора.

Національний банк врегулював застосування електронного підпису в банківській системі України
З метою визначення єдиних підходів до застосування електронного підпису в українській банківській системі Правління Національного банку України затвердило Положення про застосування електронного підпису в банківській системі України

Змінено періодичність планових перевірок на транспорті
Документ вніс ряд змін до критеріїв оцінки ступеня ризику від провадження господарської діяльності в сфері транспорту та визначення періодичності здійснення заходів державного нагляду (контролю) Державною службою з безпеки на транспорті.

Визначено правила розробки і затвердження кваліфікаційних характеристик професій
Порядок визначає процедуру розроблення, погодження, затвердження довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників та внесення змін до нього.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!