Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Зміни до Порядку індексації доходів населення

22 серпня 2016 р.

Оприлюднено проект постанови КМУ "Про внесення змін до Порядку індексації доходів населення. Зміни стосуються індексації аліментів та страхових виплат".

Індексація аліментів

Індексації підлягають грошові доходи громадян, одержані в гривнях на території України, які не мають разового характеру, зокрема, розмір аліментів, визначений судом у твердій грошовій сумі.
Індексація таких аліментів проводиться за рахунок коштів платника аліментів.
Індексація розміру аліментів, визначеного судом у твердій грошовій сумі, проводиться підприємствами, установами, організаціями та фізособами-підприємцями, які проводять відповідні нарахування аліментів з доходу платника аліментів.
Здійснюватиметься така індексація на підставі розрахунку, зробленого державним виконавцем.
Обчислення ІСЦ для проведення індексації розміру аліментів здійснюється з місяця, в якому призначено аліменти.

Індексації щомісячних страхових виплат

Якщо потерпілий внаслідок нещасного випадку на виробництві одночасно із щомісячною страховою виплатою отримує ще й стипендію, то насамперед індексується стипендія.
Індексація щомісячної страхової виплати проводиться на підставі довідки з місця навчання, у якій зазначається розмір стипендії, проіндексована її сума і сума індексації. На піставі цієї довідки прводиться індексація  щомісячної страхової виплати у межах суми, що не перевищує прожитковий мінімум для працездатних осіб (на сьогодні це 1450 грн) з урахуванням отриманої стипендії.
Пенсіонерам та потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання (членам їх сімей), які проживають за межами України, індексація пенсії та щомісячних страхових виплат не проводиться.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Izmeneniya-v-Poryadok-indeksacii-doxodov-naseleniya

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!