Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Зміни у порядку оформлення і подання скарг платниками податків

30 грудня 2016 р.

У Головному управлінні ДФС у Луганській області повідомили. Наказом МФУ від 28.09.2016р. № 849 внесено зміни до Порядку оформлення і подання скарг платниками податків та їх розгляду контролюючими органами.
Зокрема, у Порядку визначено, що розгляд матеріалів скарг платників податків відбувається у закритому засіданні.
Розгляд матеріалів скарг у відкритому засіданні відбувається виключно на підставі письмового клопотання платника податків про відкритий розгляд матеріалів скарги.
Не допускається відкритий розгляд скарги, якщо в матеріалах справи наявні відомості, що становлять державну таємницю.
Крім цього, у Порядку уточнено, що особа, яка подала скаргу на рішення контролюючого органу, має право:
    брати участь у розгляді матеріалів скарги особисто або через його уповноважених представників (у тому числі адвокатів);
    ознайомлюватись із матеріалами перевірки та адміністративного оскарження в електронній та письмовій формі, робити з них копії, виписки за допомогою технічних засобів;
    здійснювати технічну фіксацію засідання з розгляду матеріалів скарги за допомогою фото-, кінозйомки, відео-, звукозапису;
    заявляти клопотання, що стосуються предмета розгляду скарги, в тому числі про: участь та надання пояснень під час розгляду матеріалів скарги осіб, що проводили перевірку, приймали рішення (вчиняли дії) або брали участь у прийнятті оскаржуваного рішення; присутність під час розгляду матеріалів скарги за участю платника податків представників засобів масової інформації (якщо здійснюється відкритий розгляд матеріалів скарги).
Під час розгляду матеріалів скарги платника податків в ході адміністративного оскарження повинні будуть враховуватися податкові консультації, а також узагальнюючі податкові консультації, надані такому платнику податків.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Izmeneniya-v-poryadke-oformleniya-i-podachi-zhalob-platelshhikami-nalogov

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!