Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Надміру сплачено ПДВ: що з реєстраційною сумою?

20 вересня 2017 р.

Починаючи із дати запровадження Системи на постійній основі, а саме з 01.07.15 р., реєстрація в ЄРПН податкових накладних та розрахунків коригування до податкових накладних здійснюється виключно в межах суми ПДВ, на яку платник податку має право зареєструвати в ЄРПН податкові накладні та/або розрахунки коригування до податкових накладних (далі – реєстраційна сума), яка обчислюється за формулою, установленою п. 2001.3 ПК та п. 9 Порядку, затвердженого постановою КМУ від 16.10.14 р. № 569.
Однією із складових показників зазначеної формули є загальна сума поповнення з поточного рахунка платника податку електронного рахунка (ΣПопРах).
Суми надміру сплачених грошових зобов’язань із ПДВ, повернуті на електронний рахунок, не змінюють значення (ΣПопРах), а отже, не змінюють реєстраційну суму.
Якщо в подальшому платник приймає рішення про повернення коштів з електронного рахунка на поточний рахунок, то значення (ΣПопРах) зменшується на суму ПДВ, що відповідно до поданої заяви підлягає перерахуванню з електронного рахунка на поточний рахунок платника.

Лист ДФС від 13.09.17 р. № 1935/6/99-99-15-03-02-15/ІПК.

Джерело: https://uteka.ua/.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!