Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Обраховуємо овердрафт

November 6, 2017

Показник ΣОвердрафт щокварталу (протягом перших 6 робочих днів такого кварталу) підлягає автоматичному перерахунку з урахуванням показника середньомісячного розміру сум податку, які за останніх 12 звітних (податкових) місяців станом на дату такого перерахунку були задекларовані платником до сплати до бюджету та погашені чи розстрочені або відстрочені. Такий перерахунок здійснюється шляхом віднімання суми попереднього збільшення та додавання суми збільшення згідно з поточним перерахунком.
Платникам податку, які станом на 1 січня 2016 року зареєстровані платниками ПДВ менш як 12 звітних (податкових) місяців, а також платникам, зареєстрованим платниками ПДВ після 1 січня 2016 року, – таке збільшення здійснюється протягом перших 6 робочих днів кварталу, що настає за кварталом, у якому строк такої реєстрації досягає 12 звітних (податкових) місяців.
Таким чином, показник (ΣОвердрафт) формується в автоматичному режимі та підлягає щоквартальному (протягом перших 6 робочих днів такого кварталу) перерахунку відповідно до вимог, установлених п. 2001.3 ПК.
Водночас інформуємо, що величина кожного показника, які є складовими формули, формується на дату витягу із Системи та змінюється у міру надходження до Системи інформації, зокрема, щодо зареєстрованих податкових накладних, розрахунків коригування до податкових накладних, митних декларацій та аркушів коригування до митних декларацій, зарахованих на електронний рахунок коштів, поданої податкової звітності та іншої інформації, визначеної п. 2001.3 ПК, яка впливає на показники складової формули.
Платник податку має право отримувати у ДФС інформацію про стан свого рахунка у Системі (далі – електронний рахунок), а також про реєстраційну суму. Зокрема, на запит платника податку ДФС подає шляхом надсилання електронного повідомлення інформацію про рух коштів на його електронному рахунку (інформація про суми коштів, перерахованих з електронного рахунка платника податку до бюджету, на поточний рахунок платника податку).

Лист ДФС від 30.10.17 р. № 2437/6/99-99-15-03-02-15/ІПК.

Джерело: https://uteka.ua/.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!