Ваше улюблене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Інваліди отримуватимуть пільги за новими довідками

3 листопада 2014 р.

Мінсоцполітики запропоновані зміни, які допоможуть вирішити питання щодо можливості користування пільгами окремим категоріям інвалідів. На засіданні Уряду був схвалений. проект Закону "Про внесення зміни до ст. 4 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні”.

В Україні проживають особи з інвалідністю, які  через певні обставини – наприклад, відсутність страхового стажу – не мають права на отримання пенсії чи державної допомоги. Їм не видається посвідчення, і тому вони позбавлені можливості користуватися пільгами, які передбачені законодавством України.

Законопроектом передбачено запровадити альтернативний посвідченню документ – довідку, на підставі якої особи з інвалідністю будуть мати право користуватися пільгами. Вона видаватиметься регіональними органами соціального захисту населення та міститиме такі відомості: 

- прізвище, ім’я, по батькові,

- групу та причину інвалідності, а також у відповідних випадках основні нозологічні форми захворювань особи (по зору, слуху та з ураженням опорно-рухового апарату).

Зазначимо, що чинним законодавством передбачено надання інвалідам пільг (проїзд, придбання лікарських засобів, санаторно-курортне лікування, забезпечення технічними засобами реабілітації, першочергове обслуговування у медичних закладах) на  підставі посвідчення, що підтверджує відповідний статус; пенсійного посвідчення; посвідчення, що підтверджує призначення соціальної допомоги.

За матеріалами офіційного веб-сайту Мінсоцполітики.

Новини за темою:

Послуги з реабілітації інвалідів персоналізують

Спрощено Порядок виплати компенсації на догляд за непрацездатними особами

Уряд змінив порядок надання держдопомоги на дітей-інвалідів

Інвалідів не можна відправити у відпустку за свій рахунок під час переведення на легшу роботу

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!