Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Інфраструктура аеропортів України буде приведена у відповідність до міжнародних стандартів

March 2, 2016

Аеропорти України матимуть змогу модернізувати власну інфраструктуру в рамках реалізації Державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2023 року.
На своєму засіданні Уряд затвердив Державну цільову програму розвитку аеропортів на період до 2023 року, до якої увійшли 17 аеропортів України. Це дасть змогу підвищити ефективність управління майном, сприятиме розвитку авіаційних перевезень, а також матиме позитивний економічний ефект для розвитку всіх регіонів України.
Програма передбачає приведення інфраструктури авіаційного транспорту у відповідність до міжнародних стандартів, забезпечення набуття Україною статусу транзитної держави з урахуванням її унікального географічного розташування, підвищення ефективності управління державним майном.
За останні роки основні засоби виробництва аеропортів морально та технічно застаріли, зменшився ресурс аеродромного покриття, авіаційної наземної техніки, споруд та обладнання. У зв’язку з відсутністю власних коштів основна частина аеропортів лише підтримує свою сертифікаційну придатність, а заходи з реконструкції та модернізації здійснюються за рахунок державних коштів.
Фінансування завдань та заходів Програми здійснюватиметься за рахунок власних коштів підприємств, коштів приватних інвесторів, місцевих бюджетів, залучених кредитних ресурсів, у тому числі під державні гарантії.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Infrastruktura-aeroportov-Ukrainy-budet-privedena-v-sootvetstvie-s-mezhdunarodnymi-standartami.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!