Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Індексація грошових доходів громадян за червень 2014 року

June 19, 2014

Індексація грошових доходів населення здійснюється відповідно до Закону від 03.07.91 р. № 1282-XII та Порядку, затвердженого постановою КМУ від 17.07.03 р. № 1078 (далі – Порядок № 1078). Індексації підлягають грошові доходи населення в межах прожиткового мінімуму, установленого для відповідних соціальних і демографічних груп населення. Частина грошових доходів, що перевищує прожитковий мінімум, індексації не підлягає.

Сума індексації визначається як результат множення грошового доходу, що підлягає індексації, на величину приросту індексу споживчих цін (далі – ІСЦ), поділеного на 100. Обчислення ІСЦ наростаючим підсумком для проведення індексації грошових доходів населення провадиться на підставі щомісячних ІСЦ, що публікуються Держслужбою статистики. Індексація проводиться у разі, коли величина ІСЦ, обчисленого наростаючим підсумком, перевищить поріг індексації, установлений у розмірі 101 %. Величини приросту ІСЦ для проведення індексації наведено в таблиці «Індекси для проведення індексації заробітної плати» (для зручності наводимо показники за три місяці).

Сума індексації нараховується і виплачується одночасно з нарахуванням та виплатою зарплати за місяць та підлягає оподаткуванню відповідно до чинного законодавства.

За матеріалами видання «БАЛАНС-АГРО» № 24, який вийде з друку 23.06.14 р.

 

Новини за темою:

Індекс інфляції у травні

Індексація грошових доходів громадян за травень 2014 року

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!