Держреєстрація ТУ на продукцію (змін до ТУ): порядок дій
Відповідно до статті 8 Закону від 06.09.12 р. № 5203-VI «Про адміністративні послуги» затверджено інформаційну та технологічну картки адміністративної послуги з проведення державної реєстрації технічних умов на продукцію та змін до них.
Визначено етапи надання адміністративної послуги, відповідальні посадові особи і структурний підрозділ Мінекономрозвитку, а також строки виконання етапів (днів).
Строк надання адміністративної послуги – 30 календарних днів з дня подання заяви та пакета документів, необхідних для одержання послуги. У разі відмови Мінекономрозвитку зареєструвати ТУ (зміну до ТУ) або неприйняття рішення з цього питання в установлений тридцятиденний строк суб`єкт господарювання може оскаржити таку відмову в судовому порядку.
Наказ Мінекономрозвитку від 04.11.13 р. № 1299 набув чинності з 04.11.13 р.