Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Держреестр РРО знову у новій редакції

January 2, 2014

Оновлено Держреєстр РРО з урахуванням моделей реєстраторів, внесених відповідними наказами Міндоходів, ДПС України та рішеннями Державної комісії з питань електронних систем і засобів контролю та управління товарним і грошовим обігом при Кабміні.
Выдповыдно, втратив чинність наказ Міндоходів від 25.11.13 р. № 704, яким затверджувалася попередня редакція Держреєєстру.

Наказ Міндоходів від 27.12.13 р. № 860 набув чинності з 27.12.13 р.

Нагадуємо, що відповідно до ст. 3 Закону від 06.07.95 р. № 265/95-ВР суб’єкти господарювання, які здійснюють операції з розрахунків за готівку або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, зобов’язані застосовувати РРО, що включені до Державного реєстру РРО, з додержанням установленого порядку їх застосування. Модель РРО, якої немає в Держреєстрі, застосовувати заборонено.

Звертаємо увагу! З 1 січня 2014 року застосовується штраф у розмірі 10 НМДГ (170 грн.). за неподання до органів Міндоходів звітності, пов’язаної із застосуванням РРО, розрахункових книжок та копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків з РРО, зв’язку (у разі обов’язковості її подання).
Дана норма передбачена Законом від 21.06.13 р. № 357-VII «Про внесення змін до розділу II Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Податкового кодексу України» щодо відстрочення настання відповідальності за неподання електронної звітності».

Новини за темою:

РРО: вивчаємо новинки разом

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!