Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Жінка у відпустці для догляду за дитиною: чи можна звільнити у зв`язку із закінченням трудового договору?

13 вересня 2016 р.

Строк закінчення договору, укладеного з жінкою-працівником, припадає на час її перебування у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку. Чи можна її звільняти і, якщо так, як саме правильно документально оформити?

Стаття 184 Кодексу законів про працю України забороняє звільняти жінок, які мають дітей віком до трьох років, у тому числі і у зв’язку із закінченням строкового трудового договору. Так, в день закінчення строкового трудового договору кадрова служба має видати наказ про те, що жінка підлягає звільненню на підставі пункту 2 статті 36 КЗпП, але, у зв’язку з її перебуванням у відпустці для догляду за дитиною, вона буде звільнена в день, коли дитині виповниться три роки (шість років у випадку, якщо дитина потребує домашнього догляду).

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!