Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Бажаєте змінити напрям бюджетного відшкодування – подайте заяву

January 25, 2017

Платник податку, який має право на отримання бюджетного відшкодування та прийняв рішення про повернення суми бюджетного відшкодування, подає відповідному контролюючому органу податкову декларацію та заяву про повернення суми бюджетного відшкодування, яка відображається у податковій декларації.
Сума від’ємного значення, яка підлягає бюджетному відшкодуванню, відображається у рядку 20.2 податкової декларації з ПДВ (далі – декларація).
У складі декларації подаються додатки (при заповненні даних у відповідних рядках декларації).
При заповненні рядка 20.2 декларації є обов’язковим подання заяви про повернення суми бюджетного відшкодування та/або суми коштів на рахунку у системі електронного адміністрування ПДВ платника податку, що перевищує суму, яка підлягає перерахуванню до бюджету (Д4) (далі – додаток 4).
Нагадаємо, що бюджетним відшкодуванням вважається відшкодування від’ємного значення ПДВ на підставі підтвердження правомірності сум бюджетного відшкодування ПДВ за результатами перевірки платника.
Платники податку, які мають право на бюджетне відшкодування відповідно до ст. 200 ПКУ та подали заяву про повернення суми бюджетного відшкодування, отримують таке бюджетне відшкодування при узгодженні контролюючим органом заявленої суми бюджетного відшкодування за результатами камеральної перевірки, а у випадках, визначених п. 200.11 ст.200 ПКУ, - за результатами документальної позапланової виїзної перевірки.
При виникненні у платника податку необхідності зміни напряму узгодженого бюджетного відшкодування, платник податку має право подати відповідну заяву до контролюючого органу, який не пізніше наступного робочого дня з дня отримання такої заяви зобов’язаний внести відповідні дані до Реєстру.
При цьому зміна напряму узгодженого бюджетного відшкодування за рішенням платника податку здійснюється шляхом подання до контролюючого органу уточнюючого розрахунку до декларації за звітний (податковий) період в якому було задеклароване таке бюджетне відшкодування. Уточнюючий розрахунок подається за формою, встановленою на дату його подання.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/ZHelaete-izmenit-napravlenie-byudzhetnogo-vozmeshheniya-%E2%80%93-podajte-zayavlenie.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!