Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Формування податкового кредиту без ПН: на підставі яких документів?

20 вересня 2017 р.

ДФС нагадала: підставою для нарахування сум податку, що відносяться до складу податкового кредиту без отримання податкової накладної, можуть бути документи, визначені в п. 201.11 Податкового кодексу (далі – ПК), а саме:
а) транспортний квиток, готельний рахунок або рахунок, який виставляється платнику податку за послуги зв'язку, інші послуги, вартість яких визначається за показниками приладів обліку, що містять загальну суму платежу, суму податку та податковий номер продавця, крім тих, форма яких встановлена міжнародними стандартами;
б) касові чеки, які містять суму отриманих товарів/послуг, загальну суму нарахованого податку (із визначенням фіскального номера та податкового номера постачальника). При цьому з метою такого нарахування загальна сума отриманих товарів/послуг не може перевищувати 200 грн. за день (без урахування податку);
в) бухгалтерська довідка, складена відповідно до п. 36 підрозд. 2 розд. XX ПК);
г) податкова накладна, складена платником податку відповідно до п. 208.2 ПК та зареєстрована в ЄРПН.
Якщо рахунок, що виставляється платнику податку за надані послуги, вартість яких визначається за показниками приладів обліку, містить загальну суму платежу, суму податку та податковий номер продавця (далі – рахунок), то такий рахунок для отримувача послуг є підставою для нарахування сум податку, що відносяться до складу податкового кредиту без отримання податкової накладної.
При цьому в разі якщо вартість послуги визначається без використання відповідних приладів обліку за допомогою розрахункових величин та/або алгоритмів, то вказаний вище рахунок не буде підставою для нарахування сум податку, що відносяться до складу податкового кредиту без отримання податкової накладної.
При формуванні податкового кредиту на підставі рахунка, що виставляється платнику податку за послуги, вартість яких визначається за показниками приладів обліку, дата формування податкового кредиту згідно з п. 198.2 ПК визначається за датою складання такого рахунка.

Лист ДФС від 05.09.17 р. № 1817/6/99-99-15-03-02-15/ІПК.

Джерело: https://uteka.ua/.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!