Ваше улюблене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Фізособа має право на отримання довідки щодо поданої декларації про доходи

25 квітня 2016 р.

Пунктом 179.12 ПК визначено, що за зверненням платника податку на доходи фізичних осіб (далі – податок) контролюючий орган, до якого було подано податкову декларацію, видає довідку про подану декларацію про майновий стан і доходи (далі – декларація), про сплату податку та про відсутність податкових зобов’язань з такого податку (далі – Довідка).
Форма такої Довідки та Порядок її заповнення затверджені наказом  Міністерства доходів і зборів України від 11.12.13 р. № 795, що зареєстрований у Міністерстві юстиції України 09.01.14 г. за № 8/24785 (далі – Порядок № 795).
Для отримання Довідки платник податку подає до контролюючого органу декларацію за податковою адресою (пункт 3 Порядку № 795).
Довідка видається за зверненням платника податку у 10-денний строк на підставі поданої декларації, а для платників податку – резидентів, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, – протягом 30 календарних днів після надходження декларації та сплати належної суми податку (пункт 4 Порядку № 795).
У разі неподання декларації відповідно до розділу ІV Кодексу або для платників податку – резидентів, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, несплати податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб заявнику у 10-денний строк надається вмотивована відповідь щодо відмови у наданні Довідки.
Відповідно до пункту 7 Порядку № 795 для фізичних осіб – платників податку – резидентів, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, Довідка дійсна протягом 60 календарних днів з дати її видачі за наявності документа, що посвідчує особу.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Fizlico-imeet-pravo-na-poluchenie-spravki-o-predstavlennoj-deklaraciio-doxoda.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!