Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Фіскальний комітет ВР хоче скоригувати систему ПДВ-рахунків

October 22, 2015

Одним з положень законопроекту ліберальної податкової реформи стане виправлення недоліків системи електронного адміністрування ПДВ. Про це в середу на прес-конференції повідомила голова комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна, пише «РБК-Україна».

"Підготовлена ліберальна податкова реформа, основними положеннями якої є кардинальна реорганізація структури і функцій Державної фіскальної служби, розширення електронних сервісів адміністрування податків, зменшення навантаження на фонд оплати праці, перехід до оподаткування розподіленого прибутку, вдосконалення загальної системи оподаткування доходів фізичних осіб, виправлення недоліків системи електронного адміністрування ПДВ", - повідомила вона.

За словами Южаніної, проект ліберальної податкової реформи розробляла робоча група, що складається з 110 представників різних фракцій, а також провідних експертів з оподаткування. Голова комітету ВР підкреслила, що це "глибоко виважені пропозиції". Вона повідомила, що готова на відкрите обговорення законопроекту після його реєстрації в Раді. "Саме від сприйняття суспільством і бізнесом залежить майбутнє цієї реформи", - зазначила Ніна Южаніна.
 

Джерело: http://uteka.ua/channels_store/publication/Fiskalnij-komitet-VR-xoche-skorigvati-sistemu-PDV-raxunkiv-10571

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!