Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Фіскальне навантаження на промспоживачів значно зменшать

March 25, 2016

Комітет парламенту з питань податкової та митної політики рекомендує Верховній Раді України прийняти за основу проект закону № 3872 "Про внесення змін до Податкового кодексу України про призупинення індексації нормативної грошової оцінки землі з метою збереження виробничого потенціалу вітчизняних підприємств".
Так, законопроектом пропонується встановити на 2015 і 2016 роки коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель на рівні "1", а також продовжити на 2017 рік встановлений порядок розрахунку бази оподаткування єдиним податком для платників єдиного податку четвертої групи (сільськогосподарських товаровиробників).
Відповідні зміни передбачається внести до підрозділів 6 і 8 розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України.
Члени Комітету підтримали законопроект, прийняття якого сприятиме зменшенню фіскального навантаження на промислових виробників, дозволить скоротити невиробничі витрати суб'єктів господарювання, мінімізувати зростання собівартості продукції і послуг, що збереже робочі місця і виробничий потенціал вітчизняних підприємств ", - наголошується в повідомленні.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Fiskalnuyu-nagruzku-na-prompotrebitelej-znachitelno-umensha.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!