Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Маєте податковий борг - буде і податкова вимога

November 16, 2016

Головне управління ДФС у Тернопільській області нагадує при  виникненні податкового боргу боржнику надсилається податкова вимога. Податкова вимога надсилається не раніше першого робочого дня після закінчення граничного строку сплати суми грошового зобов’язання.

Податкова вимога повинна містити відомості про факт виникнення грошового зобов’язання та права податкової застави, розмір податкового боргу, який забезпечується податковою заставою, обов’язок погасити податковий борг та можливі наслідки його непогашення в установлений строк, попередження про опис активів, які відповідно до законодавства можуть бути предметом податкової застави, а також про можливі дату та час проведення публічних торгів з їх продажу.

Податкова вимога надсилається (вручається) не тільки платникам, яким донараховано суми податків, але також платникам податків, які самостійно подали податкові декларації, але не погасили суми податкових зобов’язань у встановлені ПКУ строки, без попереднього надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення.

Якщо загальна сума податкового боргу платника податків не перевищує двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та податкова вимога не надсилається (не вручається). При збільшенні загальної суми податкового боргу до розміру, що перевищує двадцять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, контролюючий орган надсилає (вручає) податкову вимогу такому платнику податків.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Est-nalogovyj-dolg---budet-i-nalogovoe-trebovanie.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!