Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Якщо підприємство орендує у фізичної особи приміщення, які знаходяться в іншій області: куди сплачувати ПДФО?

5 квітня 2017 р.

ПДФО, що сплачує податковий агент – юрособа (її філія, відділення, інший відокремлений підрозділ), зараховують до відповідного місцевого бюджету за її місцезнаходженням (розташуванням) (ст. 64 Бюджетного кодексу). Нарахований відокремленим підрозділом на користь фізосіб ПДФО перераховують до відповідного бюджету за його місцезнаходженням (пп. 168.4.3 ПК). Якщо відокремлений підрозділ не уповноважений нараховувати (сплачувати) ПДФО, усі обов’язки податкового агента за нього виконує юрособа. У такому випадку суму податку перераховують до місцевого бюджету за місцезнаходженням такого відокремленого підрозділу. У разі якщо у платника податків, крім обов’язків сплати податків за своїм місцезнаходженням, виникає такий обов’язок на території іншої адміністративно-територіальної одиниці, то такий платник податків зобов’язаний стати на облік до органу контролю за таким неосновним місцем обліку (пп. 7.1 Порядку, затвердженого наказом Мінфіну від 09.12.11 р. № 1588).
Отже, ПДФО підлягає сплаті до відповідного місцевого бюджету за місцезнаходженням (розташуванням) власних або орендованих приміщень (будівель) у різних регіонах України, в яких працюють наймані працівники такого суб’єкта господарювання, незважаючи на відсутність у такого суб’єкта господарювання відокремлених структурних підрозділів.

Джерело: https://uteka.ua/.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!