Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Якщо отримано дохід від продажу нерухомості, що знаходиться у власності більш ніж 3 роки

21 квітня 2016 р.

Чи необхідно подавати подавати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи фізособі, яка в звітному календарному році отримала дохід від продажу нерухомого майна, що перебуває у власності платника податку понад три роки?

Своєчасною сплатою податку на доходи фізичних осіб є сплата його до нотаріального посвідчення договорів купівлі - продажу нерухомого майна.
У разі якщо за операцією купівлі - продажу одного з об'єктів нерухомого майна, зазначених у п. 172.1 ПКУ виконуються умови, встановлені п. 172.1 ПКУ, дохід отриманий фізичною особою від такого продажу не обкладається податком, тобто у фізичної особи не виникає обов'язок по сплаті податку. Подавати річну декларацію про майновий стан і доходи в такому випадку не потрібно.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Esli-poluchen-doxod-ot-prodazhi-nedvizhimosti-naxodyashhejsya-v-sobstvennosti-bolee-3-x-le.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!