Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Якщо податкові зобов`язання при отриманні послуг від нерезидента не були задекларовані

June 24, 2016

Чи має право платник податку сформувати податковий кредит шляхом подання уточнюючого розрахунку, якщо податкові зобов’язання при отриманні послуг від нерезидента на митній території України помилково не були задекларовані в період їх отримання?

Податківці у ЗІР, категорія 101.14 зазначили наступне. Якщо за операцією з постачання послуги нерезидентом отримувачем послуги не складено податкову накладну та у податковій декларації з податку на додану вартість за відповідний звітний період не відображено податкове зобов’язання, то такий платник повинен скласти та зареєструвати в ЄРПН податкову накладну (за умови, що з дати здійснення операції не минуло 180 днів) та подати до контролюючого органу уточнюючий розрахунок, в якому задекларувати податкові зобов’язання за такою операцією. 
У звітному періоді, в якому платник задекларував податкові зобов’язання з ПДВ за такою операцією шляхом подання уточнюючого розрахунку, у платника виникають підстави включити такі суми ПДВ до складу податкового кредиту на підставі зареєстрованої в ЄРПН податкової накладної (за умови, якщо з дати її складення не минуло 365 календарних днів).
За відсутності складеної та зареєстрованої у встановлений законодавством термін в ЄРПН податкової накладної, право на податковий кредит у оримувача послуги не виникає.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Esli-nalogovye-obyazatelstva-pri-poluchenii-uslug-ot-nerezidenta-ni-byli-zadeklarirovanyПодробнее по ссылке: https://uteka.ua/ua/publication/Esli-nalogovye-obyazatelstva-pri-poluchenii-uslug-ot-nerezidenta-ni-byli-zadeklarirovany

 

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!