Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Ще кілька пільг для електромобілів

July 22, 2016

Верховна Рада зареєструвала законопроект №4033а "Про внесення змін до розділу ХХ "Перехідні положення" ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ (щодо стимулювання ринку електромобілів)".
На період до 2020 р. власники електромобілів можуть отримати право включити вартість придбаного в Україні ТЗ, обладнаного електричним двигуном, до витрат, дозволених до включення до податкової знижки.
Так, згідно з проектом тимчасово, до 1 січня 2020 року, платник податків має право включити до витрат, дозволених до включення до податкової знижки, вартість придбаного на території України транспортного засобу, оснащеного виключно електричним двигуном, який класифікується у товарній підпозиції 8703 90 згідно з УКТ ЗЕД в розмірі , що не перевищує суму оподатковуваного доходу платника податку, визначеного з урахуванням положень пункту 164.6 статті 164 Податкового кодексу і відбитого в річній податковій декларації.
Право на це надається платнику податків протягом одного календарного року тільки на придбання одного транспортного засобу, який вперше реєструється в Україні відповідно до законодавства, незалежно від наявності або відсутності іноземних актів державної реєстрації.
Крім того, депутат пропонує до 1 січня 2020 року звільнити від оподаткування акцизним податком операції з ввезення на митну територію України транспортних засобів, оснащених виключно електричними двигунами.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Eshhe-neskolko-lgot-dlya-elektromobilej

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!