Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Єдиний облік переселенців з Криму та зони АТО: є порядок

October 8, 2014

З метою отримання достовірної інформації про категорії, потреби та кількість переміщених осіб в цілому по Україні затверджено Порядок, який регулює механізм видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції (далі - довідка).

Для отримання довідки переміщеній особі, яка досягла 18-річного віку, необхідно буде звернутися особисто або через законного представника із заявою та копією паспорта до органів соціального захисту населення за місцем перебування.

Така довідка видаватиметься в день подання заяви безоплатно, за встановленою формою.

У разі відсутності документа, що посвідчує особу, переселенець повідомляє про це територіальні підрозділи ДМС, які в одноденний строк видають тимчасове посвідчення.

При цьому спрощено процедуру отримання довідок для осіб, які проживають в місцях масового (скупченого) поселення: пропонується здійснювати прийняття заяв та видачу довідок уповноваженими на це особами з виїздом на місця їх проживання.

Заявнику може бути відмовлено у видачі довідки, якщо:

1) відсутні обставини, що спричинили переміщення особи з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції;

2) втрачено або викрадено документи, що посвідчують особу, яка переміщується, та підтверджують громадянство України, до їх відновлення.

У разі відмови у видачі довідки на вимогу заявника письмово повідомляється про підстави для такої відмови.

Постанова КМУ від 01.10.14 р. № 509 набуде чинності з дня опублікування.

Новини за темою:

Переселенцям компенсують витрати на проживання: набув чинності порядок.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!