Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Чи допускається зміна, відкликання та визнання недійсною митної декларації?

10 грудня 2013 р.

Внесення змін до митної декларації, прийнятої органом доходів і зборів, допускається до моменту завершення митного оформлення товарів, транспортних засобів комерційного призначення відповідно до заявленого митного режиму, а також протягом 3-х років з дня завершення їх митного оформлення.
Відкликання митної декларації допускається лише до моменту завершення митного оформлення товарів, транспортних засобів комерційного призначення відповідно до заявленого митного режиму.
Якщо товари, транспортні засоби комерційного призначення, оформлені за декларацією для вивезення за межі митної території України, не перетнули державний кордон України протягом 180 днів, орган доходів і зборів визнає цю митну декларацію недійсною.
Зміна, відкликання та визнання митної декларації недійсною передбачено ст. 269 Митного кодексу від 13.03.12 р. № 4495-VI.

За матеріалами офіційного порталу Міндоходів.


Новини за темою:

Митне оформлення попередньої митної декларації типу «ЕА»

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!