Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Чи повинен платник податків повідомляти органи ДФС про отримання або знищення печатки?

22 жовтня 2014 р.

Відповідно до п.4 ст.62 ГК підприємство є юридичною особою, має відокремлене майно, самостійний баланс, рахунки в установах банків, печатку із своїм найменуванням та ідентифікаційним кодом.

Особливості статусу громадянина як суб’єкта господарювання визначаються ст.128 ГК, яка не містить вимог щодо обов’язкової наявності печатки у суб’єкта господарювання. Тобто фізичні особи-підприємці рішення про отримання печатки приймають самостійно в залежності від специфіки діяльності.

Нормативно-правові акти з питань оподаткування не передбачають обов’язку платника податків повідомляти органи ДФС про отримання або знищення печатки.

Водночас, враховуючи норми ПК, форми документів, які подаються до органу ДФС (заяви, повідомлення, податкові декларації тощо), передбачають засвідчення підпису платника податків – фізичної особи або посадової особи – юридичної особи печаткою платника податків (за наявності).

За матеріалами офіційного порталу ДФС.

 

Новини за темою:

Спрощення ведення бізнесу: вивчаємо законодавчі нововведення-2014

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!