Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Документи до ВНЗів абітурієнти подаватимуть через інтернет

May 10, 2016

У цьому році всі абітурієнти подаватимуть документи на вступ через інтернет, що в свою чергу дозволить уникнути черг у приймальних комісіях. Вступники також зможуть подавати до 15 заяв на вступ без обмеження кількості навчальних закладів.
Також скасовано позаконкурсний вступ до вищих навчальних закладів, а натомість введено систему надходження за квотами для осіб, що мають захворювання, що перешкоджають проходженню ЗНО, дітей-сиріт та учасників бойових дій.
Зараз йде тестування системи, яка виконує розподіл державного замовлення з урахуванням пріоритетності надходячих з високими балами безпосередньо в електронній базі.
Кілька останніх років програмне забезпечення Єдиної державної електронної бази з питань освіти фактично розроблялося і знаходилося у власності приватної фірми. Однак зараз в бюджеті закладені кошти для викупу програмного забезпечення у приватних власників. Була проведена робота з експертної оцінки вартості ЕГЕБО, а також правову оцінку договору про викуп технічного забезпечення бази.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Dokumenty-v-VUZy-abiturienty-budut-podavat-cherez-interne.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!