Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Доходи, отримані нерезидентами за борговими зобов`язаннями, звільнені від податку на прибуток

May 27, 2015

З 27.05.15 р. набув чинності Закон „Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування доходів, отриманих нерезидентами за борговими зобов`язаннями”.
Згідно із Законом не підлягають оподаткуванню податком на прибуток підприємств доходи, отримані нерезидентами у вигляді процентів або доходу (дисконту) на державні цінні папери або облігації місцевих позик, або боргові цінні папери, виконання зобов`язань за якими забезпечено державними або місцевими гарантіями, продані або розміщені нерезидентам за межами території України через уповноважених агентів нерезидентів, або процентів, сплачених нерезидентам за отримані державою або до бюджету АРК чи міського бюджету позики (кредити або зовнішні запозичення), які відображаються в Держбюджеті України або місцевих бюджетах чи кошторисі НБУ, або за кредити (позики), які отримані суб`єктами господарювання та виконання яких забезпечено державними або місцевими гарантіями.
Крім цього, передбачено, що сума вищезазначених доходів не включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника ПДФО.

Закон від 22.05.15 р. № 482-VIII набув чинності з 27.05.15 р. („Голос України” від 26.05.15 р. № 91).

Новини за темою:
Рада скасувала податок на доходи нерезидентів за українськими борговими паперами

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!