Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Для забудовників введуть нові соціальні зобов`язання

March 21, 2016

Депутати Київської міської ради на пленарному засіданні в четвер підтримали проект рішення про звернення до Верховної Ради України для внесення змін до закону "Про регулювання містобудівної діяльності" в частині пайової участі забудовників при житловому будівництві.
Проектом рішення передбачається зобов'язати замовника будівництва тимчасово до 2022 року безоплатно передавати в комунальну власність відповідного населеного пункту частину житлових приміщень в межах 1-1,25 % загальної площі житлових приміщень в побудованому будинку. Згодом такі квартири планується надавати сім'ям з пільгових категорій населення.
"Процедура передачі в комунальну власність здійснюється за актом рішення органів місцевого самоврядування протягом двох місяців після введення будинку в експлуатацію. Використання відповідних житлових приміщень встановлюють органи місцевого самоврядування", - наголошується в повідомленні.
У той же час проект рішення передбачає збереження існуючих норм щодо сплати забудовниками пайових внесків на розвиток інфраструктури, проте знижує розмір таких внесків при будівництві паркінгів.
Згідно з повідомленням, дія закону з моменту його прийняття буде поширюватися на всіх забудовників, які не ввели свої об'єкти в експлуатацію.Як повідомлялося з посиланням на заступника міського голови - секретаря Київради Володимира Прокопіва, при передачі забудовниками 1 % загальної житлової площі приміщень, місто зможе отримувати і надавати соціально незахищеним громадянам до 200 квартир на рік.
За даними Київради, в столиці в черзі на отримання квартир знаходяться більш 67,3 тис. сімей з пільгових категорій населення.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Dlya-zastrojshhikov-vvedut-novye-socialnye-obyazatelstva.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!