Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Для юридичних осіб з травня ввели ще одну звітність

May 14, 2015

З третього травня цього року набрав чинності наказ Міністерства юстиції України від 10.04.2015 року №529/5 «Про внесення змін до наказу Міністерства юстиції України від 14 жовтня 2011 року №3178/5», згідно з яким внесено зміни до форм реєстраційних карток.

Відповідно до цього документа, а також Закону У №1701-VII від 14.10.2014 всі юридичні особи мають надати до державної реєстраційної служби дані про кінцевих бенефіціарів.

Терміни подання даних – до 25 травня. За неподання даних передбачені штрафні санкції, які коливаються від 5 100 до 8 500 тисяч гривень і сплата яких лягає на керівника юридичної особи.

Слід відзначити, що це стосується також всіх громадських організацій, які до державної реєстраційної служби мають надати дані за формою 4 Наказу Міністерства юстиції України від 10.04.2015 року №529/5 (заповнюються тільки 1, 4 і 7 сторінки цієї форми).

Для довідки:

Бенефіціар — одержувач визначених вигод, що виникають у результаті реалізації проекту.

Бенефіціар — особа, що отримує прибуток від своєї власності, яку передано в довірче користування другій особі, юридичній чи фізичній (оренда, винайм), або від використання власності третіми особами (наприклад, коли акціонер передає акції в користування брокеру, з метою отримання максимального прибутку (дивіденда).

Бенефіціаром є також особа, на користь якої банк-емітент відкриває документарний акредитив. Зазвичай бенефіціаром є експортер, продавець товарів чи послуг, які є предметом міжнародної угоди купівлі-продажу.

Бенефіціар — набувач благодійної допомоги (фізична особа, неприбуткова організація або територіальна громада), що одержує допомогу від одного чи кількох благодійників.[1] Бенефіціарами благодійних організацій можуть бути також будь-які юридичні особи, що одержують допомогу.

 

Джерело: http://uteka.ua/

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!