Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Для набуття або підтвердження статусу платника ЄП групи 4 подано не всю звітність: коли оштрафують?

5 вересня 2016 р.

Чи передбачена відповідальність, якщо СГ для набуття або підтвердження статусу платника єдиного податку четвертої групи подали до контролюючих органів або загальну, або звітну(і) податкову(і) декларацію(ї) та чи можуть такі суб’єкти господарювання бути платниками єдиного податку четвертої групи?

Суб’єкти господарювання, які перебували на обліку у контролюючих органах як платники єдиного податку четвертої групи на початок звітного року, можуть застосовувати спрощену систему оподаткування за умови наявності земельних ділянок та дотримання вимог щодо обсягів сільськогосподарського товаровиробництва.
Для підтвердження статусу платника єдиного податку необхідно подати до контролюючих органів і загальну і звітні податкові декларації з додатками. 
Порушення порядку подання податкових декларацій, зокрема, неподання або подання декларацій після визначеного ПК граничного терміну, тягне за собою накладення штрафу в розмірі 170 гривень (п. 120.1 ст. 120 ПК).
Cуб’єктb господарювання, які на початок звітного року не перебували на обліку у контролюючих органах як платники єдиного податку четвертої групи, та подали до контролюючих органів до 20 лютого (включно) не повний пакет документів, передбачених п.п. 298.8.1 п. 298.1 ст. 298 ПК (або загальну або звітну(і) податкові декларації), не можуть набути статусу платника єдиного податку четвертої групи. Таким чином, до таких суб’єктів господарювання не застосовується дія п. 120.1 ст. 120 ПК в частині неподання або загальної або звітної(их) податкових декларацій платника єдиного податку четвертої групи.
Таку відповідь розмістили податківці у ЗІР, категорія 108.04.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Dlya-polucheniya-ili-podtverzhdeniya-statusa-platelshhika-EN-gruppy-4-podana-ne-vsya-otchetnost-kogda-oshtrafuyut.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!